دیدنی های شهر بارسلون

بارسلون یکی از شهرهای اسپانیا است که به واسطه زیبایی ها و مکان های دیدنی اش به یکی از پرجمعیت ترین شهرهای اسپانیا تبدیل شده است. شهر بارسلون بزرگترین شهر بندری دریای مدیترانه است که به خاطر همین ویژگی هر ساله مسافران و گردشگران زیادی را به سمت خود جلب می کند. اما اگر شما هم قصد مسافرت دارید و مقصد بارسلون را انتخاب کرده اید حتما این مقاله آسمونی را تا آخر مطالعه نمایید. چرا که در این مقاله مکان های دیدنی شهر بارسلون را معرفی می کنیم.

ساگرادا فامیلیا (Sagrada Família)

یا خانواده مقدس، مشهورترین نشان بارسلونا است. با این حال این کلیسای مدرن هنوز فاصله زیادی تا تمام شدن دارد، برای تکمیل ساخت ساختمان و 18 برج آن بیش از چند دهه زمان لازم است.

مونیویک (Montjuïc)

مونیویک تپه ای است که در نزدیکی مرکز بارسلونا قرار دارد. این مکان جاذبه‌های زیادی مانند Poble Espanyol و برج Calatrava را در خود دارد، برجی که میراثی از نمایشگاه سال 1929 و المپیک 1992 است.

پارک گوئل (Parc Güell)

این پارک غیررسمی، یکی از مشهورترین کارهای گاودی (Gaudí) است و مکانی است که هر توریست بارسلونا باید از آن بازدید کند. در سال 1984 ، این پارک جز میراث جهانی یونسکو شده است.

کلیسای جامع لا سئو (La Seu Cathedral)

کلیسای جامع بارسلونا در قلب بارّی گوتیک (Barri Gòtic)، که منطقه گوتیک بارسلونا است قرار دارد. این کلیسای جامع اکثراً در بین سال‌های 1929 تا 1460 ساخته شد. نمای خارجی گوتیک در پایان قرن 19 تکمیل شد.

@title
@title